top of page
  • Юка

Кривава Ніч

Оновлено: 7 січ.


Незбагненний смертним вищий алгоритм Червоного Божевілля.

Ласка Богині Демонів, а також її кара.

Однієї ночі сон обійде тебе, боячись торкнутися того жахіття, що принесе Багряний Місяць. Невблаганні чудовиська визиратимуть тебе з темряви, чекаючи нагоди упитися твоєю кров'ю та носячи у своїх серцях божественну силу, даровану їм Матір'ю...

Скорше за все це відбувається через особливу фазу місяця. Проте ходять чутки, що Багряну Ніч викликають таємні жерці десь у храмах Богині Демонів: приносять у жертву Уламки Фундаменталіту - відлуння перманентного матеріалу, на якому стоїть наш світ. Але чи клясти їх, чи все ж бути вдячним? Кривава Ніч несе із собою безліч скарбів, але й ще більше небезпек...

Чи вистачить тобі сил дістати Уламки із сердець наймогутніших та найголодніших нічних потвор? Будь обережний, сміливцю, адже Богиня Демонів слідкуватиме за тобою...

А тепер звичною мовою:


Ніч має своїх унікальних мобів, які дропають після смерті, з невеликим шансом, цінні ресурси. Заради них - ви захочете викликати цей івент самі :)


Ось що ви можете отримати:Що таке Серце Вардена та Уламок Фундаменталіту?


1. Серце Вардена


Кажуть, що в ході експериментів зі створення особистого кишенькового виміру - Бог Магії побудував підземні міста, де намагався відкрити портали у Потойбіччя. Проте через неочікувані аномалії, викликані нестабільною енергетикою, жителі всіх цих міст перетворилися в надприродну плісінь і розрослися по своїй землі, формуючи колективну свідомість. Ця колективна свідомість стала породжувати Варденів - стражів Порталів, наділених нестабільною енергією Потойбіччя.

Інша теорія говорить про те, що підземні міста побудувала Богиня Демонів і заселила туди своїх дітей, аби уберегти їх від людей. Але люди оголосили війну підземним істотам, щоб забрати їхні ресурси та розширити свої володіння. В результаті Богиня дарувала своїм дітям силу, що перетворило їх на Варденів. Відтоді жодна людина не сміла спускатися надто глибоко під землю, а Богиня більше не будувала своїх міст і не заселяла їх своїми дітьми.

Науковці церкви Патрона стверджують, що Вардени - це мутанти, спеціально виведені їхнім Богом для дослідження звукових механізмів.

Божевільні фанатики Четвертого бачать віщі сни зі своїм Богом, що живе у кожному з підземних стражів.

Та як б там не було, відомо одне - у Варденів є Серця. Ці Серця - єдина біологічна матриця, здатна втримати силу чистого Фундаменталіту. А відповідно якщо об'єднати ці два ресурса в правильній пропорції - можна вивільнити божественну енергію. Але така техніка доступна тільки барменам старшої раси.

Що ж вони варять із Сердець Варденів?


2. Уламки Фундаменталіту


Отримавши в своє розпорядження ядро чистої божественної енергії - її потрібно навчитися правильно вилучити, структурувати та активізувати.

Отримавши в руки чистий Фундаменталіт у формі уламку - необхідно правильно каталізувати його силу та помістити у відповідну матрицю для успішної експлуатації.

Без дотримання основних правил використання - це просто кусок древньої матерії, який нічого з себе не представляє, хоч і має колосальний потенціал.

Тільки останні потомки древньої раси з Долини Довгоносих, чиїх предків навчав сам Бог Магії, знають, як зробити з Уламків Фундаменталіту могутні артефакти, наділені надприродними властивостями. Але хто ж їх навчив варити з нього Кров Богів?


А тепер звичною мовою:

Уламки - ви дістанете тільки з Кривавої Ночі. Шанс невеликий, але він(напевне) є.

Серця - з Варденів. Якщо виживете у битві :) *за ферми Варденів - бан.


З цих ресурсів можна скрафтити Аметистові Обладунки або обміняти на Ездес у бармена на спавні.

Ще ними можна торгуватися з продавцями на Підпільному Ринку та отримувати унікальні артефакти, що оновляються кожного місяця

(продаж кожного товару тимчасовий і його кількість обмежена)


Що таке Ездес? Читай тут - https://www.blockbar.org/post/esdes


Приємної гри! ❤️

110 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
Пост: Blog2 Post
bottom of page