top of page
  • Юка

Аметистові обладунки

Оновлено: 19 груд. 2022 р.

Те, що вразило Богів своєю нахабністтю.

Якимось чином смертні навчилися структуризувати чисту божественну енергію в обладунки, наділяючи їх надприродніми властивостями.

Виявилося, що кристал аметисту здатен впитувати в себе рідку божественну енергію, Ездес, та в результаті хімічних реакцій наділяти діаманти унікальними властивостями.

В результаті такі обладунки перетворюють носія на істоту нового рівня. Навіть обладунки з незериту не дають такого результату при зачаруванні рунами.

Проповідники Бога Магії вважають існування аметистовових обладунків зухвалим блюзнірством, адже Бог уже подарував людству магію зачарування - магію рун. Жерці знають - смертним це не зійде з рук. Бог Магії дуже мстливий...

Настане той день, коли зухвалість смертних призведе їх світ до Армагедону.Аметистовий шолом:


Аметистове опромінення напряму діє на мозок, покращуючи його роботу, що дозволяє бачити в ширших спектрах. Також шолом здатен фільтрувати воду та витягувати з неї кисень, що допомагає при тривалих зануреннях.Аметистовий нагрудник:


Збільшує витривалість, стійкість та здоров'я носія. В контакті з водою міняє свою форму на більш обтічну, що дозволяє носію плавати, неначе риба.


Крім того, впливаючи на нервові закінчення, удосконалює роботу м'язів.


Аметистові наголінники:

Вироблені спеціально для боротьби з Варденами, адже дозволяють швидко і безшумно переміщатися. При умовах звичайної експлуатації загально покращують мобільність та захищеність носія, роблячи кістки твердішими та покращуючи роботу суглобів.


Аметистові чоботи:

Хтось з крилатих мандрівників винайшов спосіб впливати на саму гравітацію. З силою Ездесу цією технологією вдалося наділити аметистові чоботи. Завдяки цьому вони майже нівелюють шкоду від падіння.


Крім того, як і інші елементи аметистової екіпіровки, покращують фізичні характеристики носія.


А тепер зрозумілішою мовою:


Якщо об'єднати елементи діамантової броні з аметистовим пилом, Ездесом, Уламками Фундаменталіту та Серцями Варденів - можна скрафтити дуже потужну броню, котра допоможе вам не тільки пережити, але й ПЕРЕМОГТИ Криваву Ніч :)


Аметистовий пил дістається шляхом розтирання кристалів аметисту дерев'яною ступкою:Де можна дістати Серце Вардена та Уламок Фундаменталіту?

https://www.blockbar.org/post/bloody-night


Які властивості в Аметистових обладунків?Детальніше про Ездес і як її дістати - https://www.blockbar.org/post/esdes


Приємної гри! ❤️


123 перегляди0 коментарів
Пост: Blog2 Post
bottom of page