top of page
  • Фото автораЮка

Аметистові обладунки

Оновлено: 24 бер. 2023 р.

Те, що вразило Богів своєю нахабністю.

Якимось чином смертні навчилися структуризувати чисту божественну енергію в обладунки, наділяючи їх надприродніми властивостями. Виявилося, що аметистовий кристал здатен впитувати в себе рідку божественну енергію - Ездес та наділяти її властивостями незерит в ході хімічних реакцій. Це перетворює легендарні Незеритові Обладунки на броню нового рівня. Адже як всім відомо - Бог Магії наклав обмеження на зачарування рунами для простих смертних. Проте Аметистова Броня - обходить ці обмеження!

Учні Бога Магії вважають існування Аметистової Броні зухвалим блюзнірством.Аметистовий шолом:


Аметистове опромінення напряму діє на мозок покращуючи його роботу. Також шолом здатен фільтрувати воду та витягувати з неї кисень, що допомагає при тривалих зануреннях.Аметистовий нагрудник:


Аметистові кристали віддзеркалюють біль носія на тіло його ворогів.
Аметистові наголінники:

Вироблені спеціально для боротьби з Варденами, адже дозволяють швидко і безшумно переміщатись. Загально збільшують мобільність та захищеність носія.Аметистові чоботи:


Хтось з крилатих мандрівників винайшов спосіб впливати на саму гравітацію.

З силою Ездесу цією технологією вдалося наділити чоботи, від чого вони майже невілюють шкоду від падіння та загально посилюють ноги носія.


А тепер зрозумілішою мовою:


Якщо об'єднати елементи діамантової броні з аметистовим пилом, Ездесом, Уламками Фундаменталіту та Серцями Варденів - можна скрафтити дуже потужну броню, котра допоможе вам не тільки пережити, але й ПЕРЕМОГТИ Криваву Ніч :)


Аметистовий пил дістається шляхом розтирання кристалів аметисту дерев'яною ступкою:Де можна дістати Серце Вардена та Уламок Фундаменталіту?


Які властивості в Аметистових обладунків?
Детальніше про Ездес і як його дістати https://www.blockbar.org/post/esdes


Приємної гри! ❤️


426 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page